Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulumuzun 2023 Yılı Dördüncü Toplantısı Gerçekleştirildi
25.12.2023

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulumuz 2023 yılı son toplantısını gerçekleştirmek üzere Kocaeli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.

 

Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Hasan GÜNDÜZ’ün başkanlığında, Denetimli Serbestlik Müdürümüz Kenan PORGALI, İl Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Ömer ATAÇ, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Daire Başkanı Bayram BAYRAM, İl Sağlık Müdürü Yüksel PEHLEVAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer AKMANŞEN ve koruma kurulumuzun değerleri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda tamamlanan projeler ve yeni açılacak kurslar hakkında bilgiler verildi.

 

Denetimli serbestlik yükümlüsü ihtiyaç sahiplerinin ayni ve nakdi ihtiyaçlarının görüşülüp değerlendirilmesiyle sona eren toplantının ardından Kocaeli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Spor Salonu’nun açılış töreni yapıldı.

 

Spor salonunun açılışında emeği geçen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ve Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne katkıları için teşekkür eder, toplantımızın hayırlı olmasını dileriz.

Adres

Körfez Mahallesi Hafız Binbaşı Cd. No:5 P.K: 41040 İzmit / KOCAELİ

Telefon

0262 332 18 63-67

Faks: 0262 331 23 09

E-Posta

kocaelicbsisaretadalet.gov.tr