Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulumuzun 2020 yılı İlk Toplantısı Gerçekleştirildi

KOCAELİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI

KORUMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

 

Mart ayında yapılması öngörülen Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulumuzun 2020 yılı ilk toplantısı, pandemi sebebiyle verilen aranın ardından bugün gerçekleştirildi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında önlemler alınarak, Adliyemiz hakim-savcı yemekhanesinde saat 11:00’de yapılan toplantımıza, toplantıya başkanlık edecek olan Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Sayın Hasan GÜNDÜZ, Cumhuriyet Savcımız Sayın Sedat YILMAZ ve Koruma Kurulumuzun değerli üyeleri katıldı.

Yoğun katılımın görüldüğü toplantımızda;

Pandemi döneminde Koruma Kurulu Başkanlığına başvuruda bulunan yükümlülerin durumlarının değerlendirilmesi; Ramazan ayında ihtiyaç sahibi yükümlülere yapılan gıda yardımı, Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanarak faaliyete başlayan ancak pandemi nedeniyle ara verilen proje, kurs ve eğitim iyileştirme çalışmaları, “Eski Hükümlü Kendi İşini Kur” ve “Servis Elemanı Kursu” projeleri ile ilgili bilgi verilmesi ve son olarak normalleşme sürecinde yapılacak Koruma Kurulu faaliyetleri şeklindeki hususlar ele alındı.

 Denetim Serbestlik Müdürü Sayın Cenk ARSLAN tarafından ayrıntılı olarak ifade edilen gündem maddeleri, Koruma Kurulu üyelerimizce titizlikle değerlendirildi.

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu toplantımızın hayırlı olmasını dileriz. 02/07/2020

 

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı  

Adres

Körfez Mahallesi Hafız Binbaşı Cd. No:5 P.K: 41040 İzmit / KOCAELİ

Telefon

0262 332 18 63-67

Faks: 0262 331 23 09

E-Posta

kocaelicbsisaretadalet.gov.tr

© 2020 KOCAELİ ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizi Bugün : 221 - Toplam : 1587829 kişi ziyaret etmiştir.