Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Ataması Gerçekleşen Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımıza Veda Yemeği Düzenlendi
29.06.2022

19 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan kararname ile Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Habib KORKMAZ, Komisyon Üyesi Hakimimiz Fatih ALINCA ile 41 Hakim ve Cumhuriyet savcımızın görev yerleri değişti.

Aramızdan ayrılacak olan Hakim ve Cumhuriyet savcılarımız onuruna Kocaeli Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde İş Yurtları Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren restaurantta veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğimize; ataması gerçekleşen Cumhuriyet Başsavcımız Habib KORKMAZ, Adalet Komisyonu Başkanımız Muhiddin PAÇA, ataması gerçekleşen Komisyon Üyesi Hakimimiz Fatih ALINCA, Mülhakat Adliyelerimizin Cumhuriyet Başsavcıları, Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz, onuruna veda yemeği düzenlenen Hakim ve Cumhuriyet savcılarımız ile Adliyemizde görevli Hakimlerimiz, Cumhuriyet savcılarımız, yazı işleri müdürlerimiz ve büro çalışanlarımız katıldı.

Başta Cumhuriyet Başsavcımız Habib KORKMAZ ve Komisyon Üyesi Hakimimiz Fatih ALINCA olmak üzere ataması gerçekleşen tüm Hakim ve Cumhuriyet savcılarımıza Adliyemize hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

Adres

Körfez Mahallesi Hafız Binbaşı Cd. No:5 P.K: 41040 İzmit / KOCAELİ

Telefon

0262 332 18 63-67

Faks: 0262 331 23 09

E-Posta

kocaelicbsisaretadalet.gov.tr