Adliyemizde Plaket Takdim Töreni Gerçekleştirildi.

ADLİYEMİZDE PLAKET TAKDİM TÖRENİ DÜZENLENDİ

 

Hakim ve Savcılar Kurulu’nun Adli ve İdari Yargı 17 Haziran 2020 tarihli kararnamesiyle ataması gerçekleşen Hakimlerimiz ve Cumhuriyet Savcılarımız onuruna bugün plaket takdim töreni düzenlendi.

Etkinliğimize az sayıda misafir davet edilerek sosyal mesafenin korunabilmesi hususu özellikle gözetildi.

Adliyemizin hakim-savcı yemekhanesinde gerçekleştirilecek etkinlik öncesinde yemekhanede COVID-19 tedbirleri kapsamındaki bütün önlemler titizlikle alındı.

Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Habib KORKMAZ, Adalet Komisyonu Başkanımız Sayın Muhiddin PAÇA, Adalet Komisyonu Üyemiz Sayın Fatih ALINCA, Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz Sayın Erdal YÜCEL ve Sayın Hasan GÜNDÜZ ile tayini gerçekleşen Hakimlerimiz ve Cumhuriyet savcılarımızın katıldığı etkinliğimiz, Sayın Başsavcımızın ve Sayın Komisyon Başkanımızın iyi dileklerini sunarak teşekkürlerini ilettiği konuşmalarının ardından plaket ve hediye takdimiyle sona erdi.

Aramızdan ayrılacak olan Değerli Hakimlerimize ve Cumhuriyet savcılarımıza Adliyemizdeki hizmetlerinden dolayı yürekten teşekkür ediyor; yaşamlarında sağlık, yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.

                                                                                     Kocaeli Adliyesi

Adres

Körfez Mahallesi Hafız Binbaşı Cd. No:5 P.K: 41040 İzmit / KOCAELİ

Telefon

0262 332 18 63-67

Faks: 0262 331 23 09

E-Posta

kocaelicbsisaretadalet.gov.tr

© 2020 KOCAELİ ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizi Bugün : 796 - Toplam : 2082621 kişi ziyaret etmiştir.