25.Dönem Hakim-Savcı Adaylarının Eğitimi ve Oryantasyonu Amacıyla Düzenlenecek olan Seminerlerin İkinci Haftası Tamamlandı.

26.03.2021

 

Adliyemizde görev yapan 25.Dönem Hakim ve Cumhuriyet savcısı adaylarının mesleki tecrübe edinmeleri, iş ve işlemlere ilişkin ayrıntılı bilgi sahibi olmaları amacıyla bir dizi seminer şeklinde düzenlenecek olan toplantılarda ikinci hafta tamamlandı.

Staj koordinatörü Cumhuriyet Savcımız Umut Salih TİRYAKİOĞLU’nun organizasyonuyla, Adliyemiz hakim-savcı yemekhanesinde, 22.03.2021 - 25.03.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen seminerlerde;

Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Hasan GÜNDÜZ kılık kıyafet, meslek etiği, iletişim ve insan ilişkileri hususlarında Hakim-C.Savcısı adaylarımızla öneri ve görüşlerini paylaştı.

Cumhuriyet Savcımız İsmail Mutlu GÖKTAŞ askeri suçlar, Cumhuriyet Savcımız Burak DEMİR hazırlık soruşturması, Cumhuriyet Savcımız Ali KARABEY duruşma savcılığı, Cumhuriyet Savcımız Ahmet Faik KAPLUHAN memur suçları, Cumhuriyet Savcımız Barış ARIDURU terör ve örgütlü suçlar, Cumhuriyet Savcımız Abdulkerim AKTAŞ kaçakçılık suçları, Cumhuriyet Savcımız Gökhan ÖLEZ ölü muayene ve otopsi konuları hakkında katılımcılara bilgi ve deneyimlerini aktardı.

                                               Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı

Adres

Körfez Mahallesi Hafız Binbaşı Cd. No:5 P.K: 41040 İzmit / KOCAELİ

Telefon

0262 332 18 63-67

Faks: 0262 331 23 09

E-Posta

kocaelicbsisaretadalet.gov.tr